Triedili sme odpad s Tárajkom a Popletajkou

13. 4. 2022 sa žiaci 1. – 4. ročníka zúčastnili výchovno-zábavného predstavenia Ako správne triediť odpad. Spolu s moderátorom Bojkom, veveričkou Triedičkou, medveďom Modráčikom, maskotmi Tárajkom a Popletajkou zažili množstvo zábavy pri edukatívnom učení a pesničkách o ochrane životného prostredia. Žiaci si mohli vyskúšať, že triedenie odpadu nie je vôbec náročné – stačí vedieť, ktorý materiál patrí do akého kontajnera. Za správne vytriedený odpad boli odmenení diplomom.

Odpad je v dnešnej dobe veľkým problémom. Je všade okolo nás a produkujeme ho čoraz viac. Preto je dôležité začať učiť triediť odpad práve deti. Veríme, že odteraz skončia všetky odpadky v správnom odpadkovom koši.

[Mgr. M. Šteučeková]


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.