Recykluj a vyhraj!

Naša škola sa zaregistrovala do 19. ročníka súťaže s firmou MILK-AGRO, spol. s.r.o.  „Recykluj a vyhraj“. Cieľom tejto súťaže je minimalizovať odpad, viesť žiakov separáciou odpadu k ochrane životného prostredia a dávať veciam novú šancu. Súťaž prebieha vo viacerých kategóriách. Žiaci našej školy sa zapoja do dvoch kategórií – zberu hliníkových viečok výrobkov SABI a tetrapakov z čerstvého mlieka SABI. Súťaž trvá do 29. apríla 2022. Umyté a vysušené viečka a tetrapaky budú žiaci odovzdávať triednym učiteľom počas celej doby trvania súťaže. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu!