Jarná škola v ZŠ ŠTRBA – Organizačné pokyny

• 📅 Termín:  22. – 26. 2. 2021
  • 📌 Kde: ZŠ Štrba  – školský klub detí
  • 🕢 Prevádzka: 7:30 – 14:30 hod.
  • 🍴 Školská jedáleň:  v prevádzke len pre žiakov „ JARNEJ ŠKOLY“  🌼
  • 👉 Podmienka nástupu: negatívny výsledok RT-PCR testu alebo AG testu na ochorenie COVID-19 zákonného zástupcu ( ZZ) dieťaťa/ žiaka, resp.  potvrdenie o výnimke, ktoré poskytne  ZZ k nahliadnutiu   a čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Ostatné pokyny

• Dodržujú sa všetky hygienické opatrenia ako pri bežnej prevádzke.
  • Každú zmenu zdravotného stavu dieťaťa je povinný zákonný zástupca nahlásiť bezodkladne vychovávateľke ŠKD.
  • Dodržiavať nahlásené časy odchodu dieťaťa z ŠKD (zaznamenali ste v prihlasovacom dotazníku)
  • Pre žiakov budú pripravené rôzne vzdelávacie aktivity zamerané na čitateľskú, matematickú gramotnosť, prírodné vedy, hry v prírode a relaxačné aktivity.
  • Organizácia vzdelávacieho procesu bude prebiehať v dopoludňajších hodinách (cca 2 h.).
  • Vzdelávacie aktivity budú prebiehať hravou formou a skôr budú zamerané na upevnenie učiva, nebudú hlavnou činnosťou ŠKD.
  • Preto deťom pripravte náhradné oblečenie do samostatného vrecka/ tašky a pod:
    • spodné oblečenie,
    • rukavice a čiapku,
    • multifunkčný šál 🧣, alebo inú prikrývku vhodnú na vonkajšie použitie.