Dôležitý oznam

          Riaditeľka  Základnej školy Štrba oznamuje, že v súlade s § 150 ods. 5 zákona 245/2008 Z.z. o výchove  a vzdelávaní, v dňoch 3. – 5. 11. 2020 ( t.j. utorok, streda a štvrtok) bude voľno udelené riaditeľkou školy z organizačných dôvodov. V prevádzke nebude školský klub detí, ani školská jedáleň. Žiaci I. stupňa prechádzajú na dištančné vzdelávanie, II. stupeň pokračuje v dištančnom vzdelávaní.            Prázdniny  v termíne  6. a 9. 11. 2020 ostávajú nezmenené. Žiakov a ich rodičov bude  informovať  v obci Štrba  a na Tatranskej Štrbe obecný rozhlas, informácie tiež poskytnú triedni učitelia.   


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.