Pokyny k dištančnému vzdelávaniu

Vážení rodičia, milí žiaci,
          v súvislosti s dištančným vzdelávaním pre 2.stupeň našej ZŠ začínajúcim pondelkom 26. októbra Vám dávame do pozornosti rozvrhy pre žiakov obsahujúce naplánované online hodiny.
Rozvrh – 5. A
Rozvrh – 5. B
Rozvrh – 6. A
Rozvrh – 6. B
Rozvrh – 7. roč.
Rozvrh – 8. roč.
Rozvrh – 9. roč.

Dodatok k rozvrhu:
Úlohy pre dištančné vzdelávanie (zadania, projekty, úlohy,…) sa zadávajú žiakom vždy ráno 7:30 – 8:30 podľa nasledujúceho harmonogramu:
PONDELOK, STREDA, PIATOK – Matematika, Slovenský jazyk
UTOROK, ŠTVRTOK – Anglický jazyk
PONDELOK – ostatné hlavné predmety (biológia, dejepis, občianska náuka, geografia, chémia)
Ak v daný deň je naplánovaná online hodina, tak žiaci dištančné úlohy v čase 7:30 – 8:30 v daný deň pre konkrétny predmet nedostávajú.
Napríklad: V piatok mám podľa rozvrhu online Matematiku. Nemusím očakávať dištančné úlohy v piatok z matematiky, pretože z matematiky mám online hodinu.
Začiatky všetkých online hodín sú uvedené v jednotlivých rozvrhoch.
Výučba podľa rozvrhu sa riadi prázdninami a voľnými dňami (sviatky, dni pracovného pokoja).
Dištančná výučba a online hodiny prebiehajú v rámci aplikácie MS Teams. Každý žiak má jedinečné prihlasovacie údaje do aplikácie MS Teams a školského systému Office 365, ktoré mu boli pridelené základnou školou.

Návod na prihlásenie a základné používanie MS Teams: si môžete stiahnuťtu

Všetkým žiakom prajeme veľa zdravia, síl a pozitívnej energie pri online učení. 🙂