Oznam o záverečnom hodnotení

Pedagogická rada  ZŠ Štrba  schválila  záverečné hodnotenie školského roka 2019/2020 s prihliadnutím na mimoriadnu  situáciu, zapríčinenú prerušením vyučovania v školách od 16.3.2020, ktorá naďalej pretrváva.

1. stupeň

Hodnotené slovom  absolvoval

1. ročník – anglický jazyk, prvouka

2. ročník – anglický jazyk, prvouka

3. – 4. ročník – vlastiveda, prírodoveda

Slovné hodnotenie

1. ročník – slovenský jazyk, matematika

Hodnotené známkou

2. ročník – slovenský jazyk, matematika

3. – 4. ročník – slovenský jazyk, matematika , anglický jazyk

2.stupeň

Hodnotené známkou

5. – 9. ročník – slovenský jazyk, matematika, anglický jazyk, biológia, geografia, dejepis

6. – 9. ročník – fyzika

7. – 9. ročník – ruský jazyk, nemecký jazyk (podľa zvoleného voliteľného predmetu), chémia

Veríme, že spoločným úsilím, zodpovednosťou a prístupom zvládneme aj nastávajúce obdobie, ktoré nám zostáva do záveru školského roka. Ďakujeme rodičom za podporu a prístup pri vzdelávaní. Prajeme žiakom, ktorí sa aktívne zapájajú do dištančného vzdelávania, aby nepoľavili a vydržali, a tí, ktorí boli doposiaľ menej aktívni, aby zvýšili svoju snahu  o vzdelávanie. Spoločne si zaprajme, aby sme sa čoskoro všetci stretli na pôde našej školy.

Usmernenie MŠVVaŠ SR na hodnotenie žiakov základných škôl v čase mimoriadnej situácie

Mgr. Ľubomíra Iľanovská, riaditeľka ZŠ Štrba