Oznam k zápisu do 1. ročníka

          Vedenie ZŠ Štrba oznamuje rodičom predškolákov, že z dôvodu prerušenia vyučovania a  situácie  okolo koronavírusu  sa  zápis do 1. ročníka  plánovaný na 7. apríla 2020 prekladá.

          O novom termíne Vás budeme včas informovať cez vedenie materskej školy,  na našej webovej stránke www.zsstrba.sk, v miestnom rozhlase, príp. písomným oznamom v obecných zariadeniach. Školy aktuálne čakajú na vyjadrenie  Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, ako aj na vyjadrenie štátneho hygienika k zápisom a postupe škôl v danej situácii.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.