Vianočný program

S blížiacim sa koncom decembra sme sa všetci tešili na prichádzajúce Vianoce. Posledný školský deň kalendárneho roka sme sa preto už neučili. Prvú hodinu sme síce strávili v triedach, ale to iba preto, aby sme si prostredníctvom školského rozhlasu vypočuli príhovor pani riaditeľky školy. Potom sme sa presunuli do telocvične, kde sa každá trieda predstavila ostatným žiakom vianočným programom. A že to naozaj bolo rôznorodé – recitovanie, spievanie, tancovanie, či rôzne scénky ukázali, že žiaci sa dokážu zomknúť a pracovať ako jeden kolektív. Po ukončení „oficiálnej“ časti sa nasledovala vianočná diskotéka.

[text: Mgr. Dominika Janečková, fotografie: Mgr. Mária Šteučeková]