RECYKLUJ A VYHRAJ

Základná škola v Štrbe sa zapája do súťažného projektu „RECYKLUJ A VYHRAJ“, ktorý organizuje firma MILK-AGRO, spol. s r.o. Táto súťaž má hneď dve pozitíva: pomôžeme našej Zemi a zároveň si tým zasúťažíme o hodnotné ceny. Ako sa do súťaže zapojiť? Zbierajte hliníkové viečka z výrobkov SABI. Pri zbere akceptujeme iba umyté a vysušené viečka, voľne uložené v igelitovom vrecku, aby neboli počas skladovania zdrojom zápachu alebo plesní. Takéto vrecúško spolu s lístočkom, na ktorom bude uvedené meno žiaka, trieda a počet viečok odovzdajte pani učiteľke Dominike Janečkovej. Súťaž trvá do 27. marca 2020.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.