Vyhodnotenie kultúrno-umeleckých súťaží „Zimná kalokagatia 2017“

stetecTento rok je naša škola spoluorganizátorom olympiády detí a mládeže s názvom Zimná kalokagatia, ktorá sa uskutoční 14. a 15.3.2017 na Štrbskom Plese. Súčasťou tohto podujatia boli aj umelecké súťaže. Vo výtvarnej časti sa súťažilo v piatich kategóriách na témy: „Mám rád zimné športy“ a „Môj vzor, moja motivácia“. Témou fotografickej časti bola „Kalokagatia – zamerania na šport, kultúru a umenie v symbióze s človekom a prírodou“.

Do súťaží nám prišlo takmer 350 výtvarných prác z 25 škôl a 17 fotografií resp. fotografických kolekcií zo 6 škôl, takže rozhodovanie nebolo vôbec ľahké. Vyhodnotenia jednotlivých kategórií si môžte pozrieť v súboroch nižšie.

Fotografia-kat.IV
Fotografia-kat.V
Kategória_I-1
Kategória_II_-1
Kategória_III_1
Kategória_III-2
Kategória_IV_-_2
Kategória_IV_-1
Kategória_V
Kategória_V_-_1
Kategória_V_-_2


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.