Škola v prírode 2016


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

P1440496V dňoch od 16. – 20.5. sa žiaci 2. – 4. ročníka zúčastnili Školy v prírode v Skalke pri Kremnici. Napriek chladnému počasiu si deti užili návštevu štôlne Andrej, Mincovne a Mestského hradu v Kremnici, či turistickú vychádzku k rozhlasovému vysielaču a sedlu Tunel. Pobyt v prírode spestril žiakom aj sprievodný program, do ktorého sa s chuťou zapájali. Nechýbala diskotéka, vedomostné a športové súťaže, návšteva športovej haly i bazéna.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.