Naši Slávici

slavik_vsetciDňa 22. 4. 2016 sa v ZUŠ na Štefánikovej ulici v Poprade konala súťaž v speve moderných piesní Slávici z lavice. Našu školu reprezentovala Laura Kováčová z 1.B, ktorá s piesňou Bublinkáči získala krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme!

27. 4. 2016 sa v popradskej ZUŠ konala ďalšia spevácka súťaž a to okresné kolo v interpretácii slovenskej ľudovej piesne Slávik Slovenska, na ktorej našu ZŠ a ZUŠ reprezentovalo 5 víťazov Štrbského speváčika: Zinka Pantůčková z 2. ročníka, tretiak Maroš Barilla, Lukáš Barilla z 5. ročníka a ôsmaci Ľudka Hurajtová a Samo Foriš. Najviac sa darilo Ľudke Hurajtovej, ktorá získala 1. miesto a Marošovi Barillovi, ktorý sa umiestnil na 3. mieste. Obom blahoželáme a Ľudke budeme na krajskom kole držať palce!

slavici_z_lavice_lauraslavik_diplomy


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.