Olympiády z biológie a geografie opäť úspešné

Aj tento diplom_lucka_BOškolský rok sa našim žiakom darí v olympiádách z biológie a geografie. Žiačka 8. ročníka Lucia Halčinová zvíťazila 12.4. na okresnom kole Biologickej olympiády kategórie E (botanika) a vyslúžila si tak postup na krajské kolo.

Krajského kola Geografickej olympiády sa 20.4. v Prešove zúčastnil ôsmak Miloš Jacko a v konkurencii viac než 30 súťažiacich si vybojoval vynikajúce 2. miesto, čím si zabezpečil postup na celoslovenské kolo tejto súťaže.

Obom úspešným olympionikom blahoželáme a držíme palce aj v ďalších kolách!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.