Zápis budúcich prvákov


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

abc_prvaciOznamujeme rodičom budúcich prvákov, že zápis do 1. ročníka sa uskutoční v stredu 20. apríla 2016 v čase od 14:00 do 17:00 hod. na prízemí budovy ZŠ (triedy 1.A a 1.B). K zápisu je potrebné si doniesť: občiansky preukaz, rodný list dieťaťa a zdravotný preukaz potvrdený detským lekárom.

Viac v dokumente Zápis prvákov 2016

A ako to u nás nakoniec na zápise vyzeralo, si môžte pozrieť v galérii.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.