EXPERT geniality show

diplom_kristofV decembri 2015 sme sa zúčastnili súťaže EXPERT geniality show, v ktorej si žiaci mohli otestovať svoje vedomosti a schopnosti v niekoľkých oblastiach. Do súťaže sa zapojilo 8872 žiakov Slovenska. Naši žiaci si vyberali tieto témy: Mozgolamy, Svetobežník, Spoločnosť kedysi a dnes, Tajomstvá prírody a Do you speak English?. Miloš Jacko (8. roč.) sa stal EXPERTOM na tému Spoločnosť kedysi a dnes a tiež na diplom_milostému Svetobežník. Krištof Fabian (8. roč.) sa rovnako stal EXPERTOM na obidve ním vybrané témy – Mozgolamy a  Svetobežník. Obaja žiaci patrili medzi 25 % najlepších súťažiacich.

Srdečne im gratulujeme!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.