Detský čin roka 2015

detsky_cin_roka15. ročník projektu pod záštitou prezidenta SR Andreja Kisku.

Naša škola sa zapojila do projektu listom dievčat Ľudmily Hurajtovej, Miroslavy Mravovej a Daniely Mrázovej, žiačok 8. ročníka. Príbeh pod názvom Deti vyzbierali kartóny pre starú pani bol nominovaný spomedzi 5 265 skutkov detí do kategórie Pomoc ľuďom. Tešíme sa, že aj naši žiaci podporili myšlienku dobra a vedia sa postaviť za správnu vec.

Vážení rodičia a deti, aj Vy sa môžte zapojiť do detskej poroty a zahlasovať za náš príbeh na stránke Detský čin roka – Pomoc ľuďom alebo na www.detskycin.sk.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.