Okresné kolo v cezpoľnom behu


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

stupneV utorok 29.9.2015 sa v areáli ZŠ v Dolnom Smokovci konalo okresné kolo v cezpoľnom behu žiakov a žiačok ZŠ. Našu školu reprezentovalo družstvo dievčat v zložení Mária Danielová, Miroslava Mravová a Margaréta Sokolová a družstvo chlapcov v zložení Dávid Mikula, Benjamín Blaško a Ľubomír Djurba. Viac sa darilo dievčatám, keď sa v kategórii žiačok suverénnym výkonom predviedla Mária Danielová a stala sa tak opäť ako v minulom roku majsterkou okresu v tejto disciplíne. Družstvo dievčat celkovo obsadilo výborné 2.miesto. Chlapcom sa až tak nedarilo a spomedzi 21 škôl obsadili celkom 16.miesto. Mária si okrem prvenstva vybojovala aj postup na krajské kolo, ktoré sa bude konať 16.10.2015 pod Ľubovianskym hradom. Všetci budeme Márii držať palce, nech sa jej dobre beží aj v Starej Ľubovni.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.