Jesenný beh Svitom


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

korytnackaVo štvrtok 24. septembra zorganizovala ZŠ Komenského Svit bežecké preteky pre žiakov základných škôl pod názvom Jesenný beh Svitom. Pri vysokej účasti – až 392 detí – sa veľmi slušne darilo aj našim bežcom: Natália Sokolová z 5. ročníka zvíťazila v kategórií D 2004 a Karolína Rusnáková zo 6. ročníka obsadila 2. miesto v kategórií D 2003. Do najlepšej desiatky sa vo svojich kategóriách dostali aj Patrik Kováč (5.ročník) – 5. miesto, Juraj Vaščák (3.ročník) – 6. miesto a Denisa Donovalová (4.ročník) – 8. miesto. Blahoželáme!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.