Čisté hory 2015


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

odpadDňa 23.9.2015 sa žiaci druhého až deviateho ročníka zúčastnili akcie Čisté hory, kde svojou troškou prispeli k vyčisteniu Štrbského Plesa a okolia. Žiaci piateho ročníka (na fotkách) zbierali v bežeckom areáli a okolí mostíkov. Nazbieralo sa množstvo rôznorodých odpadkov od papierových obrúskov, cez konzervy, topánky až po neuveriteľné kusy odpadov…


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.