Ohliadnutie za športovými úspechmi šk. roku 2014/15


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

atletikaSúťaž „Atletika žiakov základných škôl“

Miesto: Poprad – ZŠ Jarná
Dátum konania: 20.-21.5.2015
Okresné kolo

Najlepšie umiestnenie dosiahla Mária Danielová, ktorá v bežeckej disciplíne na 800 m získala titul „Majsterky okresu“ a postúpila na krajské kolo tejto súťaže, ktoré sa konalo začiatkom júna v Prešove. Hodnotné výkony do 10. miesta dosiahli aj Dávid Mikula v behu na 300 m – 8. miesto, Aneta Kolodzejová vo vrhu guľou – 9. miesto a rovnako deviaty skončil Marko Gavalier v skoku do výšky.

Súťaž „Veľkonočný turnaj vo florbale troch škôl“

Miesto:  ZŠ Šuňava
Dátum konania: 16.4.2015
Družstvá: Mladší, starší žiaci

Hneď po monitore sa chlapci našej ZŠ zúčastnili priateľského turnaja vo florbale, ktorý každoročne usporadúva ZŠ Šuňava a spolu s našou školou sa turnaja zúčastňujú aj družstvá zo ZŠ v Liptovskej Tepličke. Tento rok obidve naše družstvá obsadili síce 2. miesto, ale s počtom strelených gólov na turnaji sme uchmatli poháre pre najlepších strelcov. U starších žiakov bol najlepším strelcom Patrik Šnajder a u mladších žiakov Lukáš Hyriak.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.