Ohliadnutie za športovými úspechmi šk. roku 2014/15 – 2. časť


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

MlZchrSúťaž „ Mladých záchranárov civilnej ochrany“

Miesto: Tatranská Lesná – Škola v prírode
Dátum konania: 19. 5.2015
Okresné kolo

Súťaž  prebiehala za krásneho slnečného počasia v areáli Školy v prírode v Tatranskej Lesnej. Súťažili 4 – členné zmiešané družstvá na trati dlhej cca  1 km, kde súťažiaci plnili úlohy na šiestich stanovištiach: streľba so vzduchovej pušky, zdravotnícka príprava, hasenie malých požiarov, civilná ochrana, orientácia v prírode a písomný test. Naše družstvo v zložení Aneta Kolodzejová, Viktória Korenková, Marko Gavalier a Martin Škvarenina si výborným kolektívnym výkonom vybojovalo spomedzi všetkých zúčastnených škôl prvenstvo a získalo tak aj putovný pohár prednostu Obvodného úradu mesta Poprad. Len strata 3 bodov ich pripravila o priamy postup na Majstrovstvá Slovenska. Svojím zodpovedným prístupom v príprave a túžbou umiestniť sa čo najlepšie potvrdili svoje vedomostné aj športové zručnosti. Zúročili tak čas, ktorí venovali príprave pred samotnou súťažou pod vedením svojich pedagógov. Svojim výsledkom tak motivovali aj mladších spolužiakov a veria, že aj im sa podarí na budúci rok zabojovať o čo najlepší výsledok.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.