Ocenenie športového gymnázia ELBA


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /www/z/s/u32523/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

pohárV uplynulých dňoch si Súkromné športové gymnázium ELBA v Prešove, ktoré v šk. roku 2015/2016 plánuje na našej škole otvoriť elokovanú triedu 4-ročného štúdia, vyslúžilo ocenenie Najúspešnejšia stredná škola v pôsobnosti Prešovského samostatného kraja za rok 2014. K tomuto významnému úspechu im srdečne blahoželáme!

Viac na www.elbaci.sk


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.