EXPERTI našej školy

P1080679_m2. decembra 2014 sa žiaci našej školy zúčastnili celoslovenskej vedomostnej súťaže  EXPERT geniality show pre žiakov základných a stredných škôl. Súťaž prispieva k vyhľadávaniu talentovaných žiakov.

Medzi takýchto talentovaných žiakov sa zaradili aj dvaja žiaci našej školy. Miloš Jacko, žiak 7. ročníka, získal naraz hneď tri diplom_top_mtituly: EXPERT v téme „Svetobežník“, EXPERT v téme „Spoločnosť kedysi a dnes“ a titul TOP EXPERT. V téme „Svetobežník“ sa spomedzi 548 súťažiacich umiestnil na prekrásnom 4. mieste. V téme „Do you speak English?“ získal titul EXPERT žiak 8. A triedy Kristián Drucker. Srdečne im blahoželáme!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.