Úspešná recitátorka mieri na krajské kolo

okresne kolo HKV utorok 27. 3. 2018 sa v priestoroch ZŠ na ulici Kúpeľnej v Poprade uskutočnilo okresné kolo súťaže v umeleckom prednese, známej ako Hviezdoslavov Kubín. Zúčastnili sa na ňom žiaci a študenti, ktorí postúpili z jednotlivých obvodných kôl. Medzi nimi aj naša žiačka 6. ročníka Kristína Papcunová, ktorá vo svojej kategórii zvíťazila. Tým si vybojovala postup na krajské kolo, ktoré sa uskutoční v dňoch 2.-4. mája v Divadle Jonáša Záborského v Prešove.

Kristínke k úspešnej reprezentácii našej školy srdečne blahoželáme a budeme jej držať palce aj začiatkom mája!